גולדן קייר (נאות המושבה נס ציונה) - חוות דעת

גולדן קייר (נאות המושבה נס ציונה) - חוות דעת

צפו בחוות הדעת של המטופלים שעברו טיפול מסור ברשת "גולדן קייר" בסניף נאות המושבה (נס ציונה)

מטופלת כבר שנה בשיקום יום במרכז ומאוד מרוצה ! צוות מקצועי מאוד !

גלית י.

מקום נפלא ומקסים,צוות תומך ונהדר..ממליץ בחום ולב שלם!!!

אשר ב.א.

בתור בן של מטופל, אני חייב לשבח את צוות העובדים ומנהלי המקום ולהודות לכם על הטיפול הסופר מסור שאנו מקבלים מכם.

נדב

אני הולך לטיפולים במסגרת שיקום יום. צוות המטפלים והמטפלות, מקצועיים. המקום נחמד מאוד. השירות מעולה. המיקום והחניה מאוד נוחים.

קרן

אשתי מטופלת שם תקופה ארוכה .היא טופלה במקומות אחרים והמקום הזה הפתיע לטובה. הצוות מקצועי,עינייני ומתחשב .ממליץ בחום

פסקל

אשתי מטופלת שם תקופה ארוכה .היא טופלה במקומות אחרים והמקום הזה הפתיע לטובה. הצוות מקצועי,עינייני ומתחשב .ממליץ בחום

פסקל

בעלי מטופל בשיקום יום במסגרת קבוצה קטנה של חולה פרקינסונס למעלה משלוש שנים . במסגרת זו הוא נהנה משירה, עבודות יד, ואפילו חוג תופים, הידרותרפיה ומחברה נעימה. הצוות נהדר , עם ראש פתוח ורצון רב לתת. אנחנו מודים לצוות על החוויה שזכינו לה במסגרת שיקום יום.

מקסים

סבתי היתה במחלקת שיקום במוסד נאות המושבה, היינו מאוד מרוצים! התקבלה למחלקה בצורה מקצועית, הצוות היה מאוד קשוב לבקשותיה ולבקשותינו. יש לציין לטובה את אורית המזכירה שעשתה עבורנו מעל ומעבר. בסיום הטיפול סבתי חזרה לביתה והשתקמה מעבר לציפיות.

מורן פ.

אני מטופל כבר 18 חודשים בנאות המושבה לאחר אירוע מוחי. מקום מדהים עם שירות מעולה, צוות מקצועי ונהדר, מקום נקי ומטופח! המלצתי לחברים נוספים שבעקבות הטיפולים המעולים שלי הגיעו גם כן לכאן. שאפו אחד גדול לכל הצוות.

טל ש.ש.

השתקמתי בגולדן קייר נס ציונה. צוות הפסיוטרפיסטים מיומן, מקצועי ,קשוב ומלא אמפטיה.מחלקת סיעוד ו' בהנהלתו של האח האחראי מהאדי אדיב סבלני ואמפטי. ממנקות המקום דרך כוחות העזר הסבלניים והמסורים ועד הצוות הסיעודי המיומן.יש לי רק שבחים . למרינה האחות הראשית שמוכנה בכל שעה של היום להגיע ולטפל בכל בעיה.אין עליכם. כל הכבוד למוסד שסכה לעובדים כאלה!!!!!

ברטה

מקום מעולה, צוות מקצועי, יחס אדיב ומסור. מומלץ בחום. הגעתי למקום הזה לצורך שיקום ועם מגבלות תיפקודיות ולאחר טיפול מעולה יצאתי כשאני עצמאי באופן מלא. תודה מקרב לב לכל אנשי הצוות

יהודה

מקום מקסים עם צוות מסור ואוהב! והכל באווירה טובה נעימה

בת חן

צוות אכפתי מאוד שעושה הכל כדי לתת למטופלים הרגשה ביתית וחמה

אסנת
נגישות