כיצד למצוא מרכז רפואי טוב עבור ההורים באזור המרכז? נאות המושבה עם התשובה

ההורים והסבים שלנו חשובים לנו יותר מכל, ועל כן נרצה באיכות חיים הגבוהה עבורם. בגולדן קייר נאות המושבה אנו דואגים לטיפול הולם עבורם, הכולל מטפלות צמודות, רופאים מקצועיים ותעסוקה מעניינת ומגוונת בשגרת היום יום.

שירותים ותמיכה רפואית לגיל השלישי

ישנו מגוון מקרים בהם מגיעים בני הגיל השלישי לטיפול ברשת גולדן קייר, כאשר המקרים הבולטים הם הצורך בשיקום עקב פגיעות ונזקים אורתופדיים או נוירולוגיים בגיל השלישי, או הצורך בטיפול מסור לשיקום ותמיכה בבני הגיל השלישי הסובלים מירידה תפקודית.

בין אפשרויות הטיפול והאבחון שמספק המקום, ניתן למצוא:

בדיקות מוטוריות – הנערכות על ידי הצוות המקצועי של המרכז הרפואי. מטרת הבדיקות היא לאבחן את מצבו של הקשיש ולטפל בו בדרך הטובה ביותר.
פיזיותרפיה – הכוללת בין היתר ריפוי בעיסוק על ידי מוטוריקה קלה או גסה. פזיתרפיה היא טיפול מבורך לתפקודם היום יומי של בני הגיל השלישי.
טיפול בהפרעות תקשורת – במטרה ליצור עבור המטופל נוחות מסוימת לתקשורת אפשרית, שתאפשר לו נוחות מרבית בהתנהלות השוטפת, ישנו צורך בטיפול בהפרעות תקשורת הכוללות ריפוי בדיבור וטיפולים ייעודיים ומקצועיים לבעיה זו.
טיפול שיקומי – באגף זה של המרכז הרפואי-שיקומי מתנהל טיפול קפדני ומיומן לבני הגיל השלישי הסובלים מפגיעות אורטופדיות או נוירולוגיות. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות